Contest Drachten, 15 januari 2011

Het nieuwe winterguardseizoen is nu echt begonnen! De A's, Cadets en Pre-Cadets gingen tijdens Contest Drachten voor het eerst de vloer op. In Leek werd eerst gerepeteerd om iedereen goed scherp te krijgen. Ook de vloerploeg kreeg de kans om de vloer op te vouwen en was ook klaar voor het echte werk.

In Drachten was het eerst de beurt aan de Pre-Cadets met de show “Een Magische Reis Door India”. De meiden deden het hartstikke goed en het enthousiasme straalde er vanaf. Een dik applaus was het resultaat en iedereen verliet tevreden de vloer. De Pre-Cadets werden 7 e in de Cadet Class met 48,8 punten.

De Cadets namen het stokje over en deden het “Our Way … The African Way”. De show verliep goed en de meiden laten zien dat er genoeg potentie is de show nog beter te maken! De concurrentie in de Junior Class is hoog, maar er kan nog van alles gebeuren dit seizoen. De Cadets werden 6 e in de Junior Class met 50,9 punten.

De vloerploeg zat niet stil, want in de tussentijd legden zij ook nog de vloer voor N-Motion, waar 2 leden van 2 Xtreme A lesgeven. N-Motion werd 3 e in de AA-Class met 43,4 punten. Super gedaan!

's Avonds mocht 2 Xtreme A A de vloer op met de show “Mercy”. Na de start van de show werd het muisstil in Sportcentrum Drachten en was de sfeer van de show en muziek ontzettend voelbaar! Kortom: genieten met kippenvel*! Achter het gordijn leidde deze goede performance tot ontroering en dit was terecht. 2 Xtreme A werd 4 e in de A-Class met 52,0 punten.

De kop is eraf met een goede seizoensstart! De komende weken zal er hard getraind worden om tijdens de Contest Leeuwarden (12 februari) nog beter voor de dag te komen!

* de schrijver van dit verslag heeft zeker weten kippenvel ervaren

Klik hieronder voor de foto's!

.
Ilse Brink ..

[Terug]